Toplu İftar Yemeği Siparişi

Toplu İftar Yemeği Siparişi; Ankara da toplu iftar yemeği vermek, istiyorsanız Ankara da toplu iftar yemeği organizasyonu yapan yemek firmaları çok azdır. Bu neden ile size uygun şartlarda yemek firması bulmanız gerekmektedir. İftar Yemeği organizasyonu konusunda Ankara da 16 yıldır hizmet veren ve iftar yemekleri hizmetlerinde uzman olan işletmemiz, toplu iftar yemeğinizi en iyi şekilde hazırlayarak adresinize teslim edecektir.

Toplu İftar Yemek Menülerimizde:

Kavurma

Pilav

Salata

Tatlı

Ayran

Ekmek

Bulunmaktadır. Toplu İftar Yemeği Siparişi, verdiğinizde yemeklerimizin yapımında kullanılan malzemeler yerli ve kaliteli ürünlerden oluşmaktadır. Yemeklerimizi güven ile tercih edebilirsiniz. Yemek menüleri içerikleri aşağıda verilmiştir.

KAVURMA :

Kavurmada kullandığımız Etler Yerli Kesim Kırmızı Dana Etidir. Etlerimiz yağsız ve sinirsiz olarak hazırlanmaktadır. Et kavurma yemeğimiz; kuşbaşı şeklinde doğranmış etler, kısık ateşte yaklaşık 4 saat kendi suyu ile kavrulmaktadır. Yaşlı insanların rahatlıkla yiyebileceği yumuşaklıkta olmaktadır. Kavurma menümüzde kullandığımız et, standart bir insanın tüketeceği miktardadır.

Tavuk Kavurma; Beyaz Et olarak, günlük kesim ERPİLİÇ markası kullanmaktayız. Beyaz tavuk etini günlük olarak ERPİLİÇ fabrikasından almaktayız. Dondurulmuş ve bekletilmiş tavuk eti kullanmamaktayız. Günlük olarak alınan tavuk göğsü etler doğranır ve baharatlanarak odun fırınında kavrulmaktadır.

PİLAV :

Pilavlar; pirinç ya da bulgur pilavı olup tereyağlı olarak yapılmaktadır. Pirinç pilavında Yerli Baldo Pirinç kullanmaktayız. Pilavlar, sade pilav, şehriyeli pilav, nohutlu pilav veya tavuklu pilav olarak hazırlanmaktadır. Pilavlar da kırık ve kalitesiz pirinçler kullanmamaktayız. Tüm yemeklerimiz markalı, günlük ve kaliteli ürünler kullanılarak hazırlanmaktadır.

SALATA :

Menüler ile birlikte verdiğimiz salatanın içeriği mevsimlere göre değişiklik göstermektedir. Yazın Mevsim salata. Kıvırcık, domates ve salatalık bulunmaktadır. Kışın ise salata içeriğinde, kara lahana, kıvırcık ve havuç bulunmaktadır.

TATLI :

Menüler ile birlikte verdiğimiz; tatlı günlük üretim Tulumba Tatlısıdır. Yemekler ile birlikte kişi başı 3 adet tulumba tatlısı vermekteyiz.

AYRAN :

Menüler içeriğindeki Ayranlarımız; doğrudan fabrikadan aldığımız uygun hava şartlarında saklanmış, 170’ lik  ayran vermekteyiz. Ayranlar 20’ lik koliler halinde getirilmektedir.

Ekmek :

Menüler ile birlikte verdiğimiz Emekler; ROL ekmek dediğimiz el değmeden yapılan ve ambalajlanan ekmeklerdir. Menü içerisinde kişi başı 1 ekmek verilmektedir. Bu miktar istenildiğinde çoğaltılabilir.  

Yemeklerinin Dağıtımı:

Sipariş ettiğiniz Toplu iftar yemekleri ayrı ayrı tencerelerde iftardan önce sıcak olarak ambalajlanır ve belirttiğiniz gün ve saatte adresinize teslim edilmektedir. Yemekler sıcak olarak adresinize getirildiğinden ayrıca ısıtma ihtiyacı olmayacaktır. Yemeklerin dağıtılmasında işletmemiz personeli iftar yemeklerinin dağıtımında size yardımcı olacaktır. Yemek dağıtımından sonra kalan yemekler, size teslim edilecektir. Yemek dağıtımında ihtiyaç duyulan tüm malzemeler işletmemiz tarafından getirilecektir.

Yemekler ile birlikte, 5 gözlü köpük tabak, şeffaf çatal kaşık, çöp poşeti ve peçete ücretsiz verilecektir.

Toplu iftar yemeği Yemek siparişi için günün her saati ( 7 / 24 ) bizi arayabilir, yemek Siparişi verebilir ve iftar menü ve fiyatlar konusunda bilgi sorabilirsiniz.

Yukarıdaki hususlar göz önüne alınarak hazırlanan iftar yemek menü örnekleri aşağıda verilmiştir.

Toplu İftar Yemek Menü Örnekleri :

MENÜLER

Et Menü:

Çorba, Pirinç Pilavı,  Et kavurma, Mevsim Salata, Tulumba Tatlısı, Ayran, Ekmek

Çorba, Pirinç Pilavı, Et Sote, Mevsim Salata, Tulumba Tatlısı, Ayran, Ekmek  

Kişi Başı Et Menü Fiyatı : 120.00 TL

Tavuk Menü :

Çorba, Pirinç Pilavı, Tavuk Kavurma, Mevsim Salata, Tulumba Tatlısı, Ayran, Ekmek

 Çorba, Pirinç Pilavı, Tavuk Sote, Mevsim Salata, Tulumba Tatlısı, Ayran, Ekmek  

Kişi Başı Tavuk Menü Fiyatı : 100.00 TL

Pide Menü :

 Çorba, Kıymalı Pide, Mevsim Salata, Tulumba Tatlısı, Ayran, 

Kişi Başı Pide Menü Fiyatı : 120.00 TL

Bakliyat Menü :

Mercimek Çorba, Kuru Fasulye veya Nohut, Mevsim Salata, Tulumba Tatlısı, Ayran, Ekmek

Kişi Başı Bakliyat Menü Fiyatı : 100.00 TL

Tavuk Döner Menü 

 Çorba, Tavuk Döner, Pirinç Pilavı, Mevsim Salata, Tulumba Tatlısı, Ayran, Ekmek

 Kişi Başı Tavuk Döner Menü Fiyatı : 100.00 TL

İLETİŞİM:

0533 427 69 03  (7/24)

0312 278 15 35

 info@doyumyemek.com

İstasyon Mah. Sınır Sok. No: 20  Etimesgut / ANKARA