Ankara Toplu Yemek

Ankara Toplu Yemek; Toplu yemek olarak, Ankara Düğün Nişan için toplu yemek, Ankara Cenaze Mevlit için Toplu yemek, İftar için toplu olarak hizmet verilmektedir.

Düğün Nişan İçin  Toplu Yemek:

Ankara da Düğün Nişan için toplu yemek hizmetleri bazen düğün salonlarında bazende ev ortamında yapılmaktadır. her iki ortamda da yapılacak toplu yemekler aynı şekilde hazırlanmaktadır. Bu faaliyetler için, menü seçerek sipariş verdiğinizde, Yemekler belirttiğiniz tören günü içerisinde dağıtıma 1 saat kala ocaktan indirilmekte ve mekanınıza sıcak olarak getirilmektedir. yemekler sıcak olarak getirildiğinden her hangi bir ısıtma sistemine ihtiyacınız olmayacaktır.

Yemek menünün yanında 5 gözlü köpük tabak, şeffaf plastik çatal, kaşık, çöp poşeti ve peçete verilmektedir. Ayrıca sizin herhangi bir malzemeye ihtiyacınız olmayacaktır.

Cenaze Mevlit için Toplu Yemek :

Cenaze Yemekleri için sipariş verdiğinizde, yemekler belirtiğiniz gün ve saate yemeğin dağıtılacağı sıcak olarak ambalajlanmış olarak Tencereler ile getirilerek elemanlarımız tarafından size yardımcı olarak dağıtımı yapılır. Dağıtım için tüm malzemeler tarafımızdan getirilir. Cenazeniz söz konusu olduğunda bizi günün her saati 7 / 24 arayabilirsiniz. Mevlit yemekleriniz de aynı şekilde özen ile hazırlanarak adresiniz teslim edilir.

İftar İçin  Toplu Yemek:

Ramazan ayında, iftar için yemek taleplerinizi özen ile karşılıyoruz. Sipariş verdiğinizde; yemekler iftara kısa süre kala ocaktan indirilmekte ve sıcak olarak tencereler ile adresinize getirilmektedir. İftarda dağıtımda yardımcı olmaktayız.  

Yemek Organizasyonları :

Ankara da ihtiyaç duyacağınız Tüm yemek Organizasyonları özen ile yapıyoruz. Düğün, nişan, cenaze, mevlit. sünnet, hayır yemekleri, hac yemekleri, iftar yemekleri, toplantı yemekleri, emeklilik yemekleri, mezuniyet yemekleri için zengin menülerden yemeklerinizi hazırlıyoruz.

Tüm yemeklerimizde markalı ürünler kullanmaktayız. Tüm yemeklerimiz günlük hazırlanmakta ve pişirilmektedir. Ankara da Tüm İlçelere ve mahallere Toplu Yemek Hizmetimiz vardır.

ANKARA TOPLU YEMEK FİYATLARI

MENÜ İÇERİĞİ

Et Kavurma

Pirinç Pilav

Mevsim Salata

Tulumba Tatlı

Paket Ayran

AMBALAJLI EKMEK

Bulunmaktadır. Her birinin içeriği ve bu yemekler birlikte kullanılan malzemeler için detaylı bilgi verilecektir

KAVURMA

Et kavurmada; Kullandığımız Etler Kırmızı Dana etinden yağsız ve sinirsiz olarak kuşbaşı şeklinde doğranmaktadır. Etler, hafif ateşte yaklaşık 4 saat kavrulmakta ve oldukça iyi pişmektedir. Kavurma menümüzde kullandığımız etler, bir kişinin yiyeceği kadardır.

Tavuk Kavurma; Menümüzde; günlük kesim ERPİLİÇ markası kullanmaktadır. Beyaz tavuk etini günlük olarak ERPİLİÇ fabrikasından temin etmekteyiz. Dondurulmuş ve bekletilmiş tavuk eti bulundurmuyoruz ve kullanmıyoruz. Günlük olarak alınan tavuk göğsü etler doğranmaktadır. Etler baharatlanarak fırında kavrulmaktadır.

PİLAV

Pilavlar; pirinç ya da bulgur pilavı olmaktadır. Ve tereyağlı olarak hazırlanmaktadır. Pirinç pilavında Yerli Pirinç kullanmaktayız. Pilavlar, sade pilav, şehriyeli pilav, veya  istenildiğinde; nohutlu pilav veya tavuklu pilav olarak hazırlanmaktadır. Tüm yemeklerimiz günlük ve markalı, ürünler kullanılarak hazırlanmaktadır.

SALATA

Menüler ile birlikte verdiğimiz salatanın içeriği mevsimlere göre Yazın Mevsim salata. Kıvırcık, domates ve salatalık bulunmaktadır. Kışın ise salata içeriğinde, kara lahana, kıvırcık ve havuç kullanmaktayız.

TATLI

Menüler ile birlikte kendi üretimimiz tatlı Tulumba Tatlısıdır. Yemekler ile birlikte kişi başı 3 adet tulumba tatlısı verilmektedir.

AYRAN

Menüler içeriğindeki Ayranlarımız; doğrudan fabrikadan aldığımız uygun hava şartlarında saklanmış, 170’ lik  ayran vermekteyiz. Ayranlar ambalajlı 20’ lik koliler halinde getirilmektedir.

EKMEK

Yemek Menüleri ile birlikte ROL ekmek vermekteyiz. Menü içerisinde kişi başı 1 ekmek verilmektedir. Bu miktar istenildiğinde çoğaltılabilir.  

YEMEKLERİN DAĞITIMI

Sipariş ettiğiniz yemekler ayrı ayrı tencerelerde sıcak olarak ambalajlanmaktadır. Belirttiğiniz gün ve saatte adresinize teslim edilmektedir. Yemekler sıcak olarak adresinize getirildiğinden ayrıca ısıtma ihtiyacı olmayacaktır. Yemeklerin dağıtılmasında işletmemiz personeli size yardımcı olacaktır. Yemek dağıtımından sonra kalan yemekler, size teslim edilecektir. Yemek dağıtımında ihtiyaç duyulan tüm malzemeler işletmemiz tarafından getirilecektir. Yemekler ile birlikte, 5 gözlü köpük tabak, şeffaf çatal kaşık, çöp poşeti ve peçete ücretsiz verilecektir.

Yemek siparişi için günün her saati ( 7 / 24 ) bizi arayabilir, yemek Siparişi verebilir ve menü ve fiyatlar konusunda bilgi sorabilirsiniz. Yukarıdaki hususlar göz önüne alınarak hazırlanan menü örnekleri aşağıda verilmiştir.

MENÜLER

Et Menü:

Pirinç Pilavı,  Et kavurma, Mevsim Salata, Tulumba Tatlısı, Ayran, Ekmek

Pirinç Pilavı, Et Sote, Mevsim Salata, Tulumba Tatlısı, Ayran, Ekmek  

Kişi Başı Et Menü Fiyatı : 120.00 TL

Tavuk Menü :

Pirinç Pilavı, Tavuk Kavurma, Mevsim Salata, Tulumba Tatlısı, Ayran, Ekmek

 Pirinç Pilavı, Tavuk Sote, Mevsim Salata, Tulumba Tatlısı, Ayran, Ekmek  

Kişi Başı Tavuk Menü Fiyatı : 100.00 TL

Pide Menü :

 Kıymalı Pide, Mevsim Salata, Tulumba Tatlısı, Ayran, 

Kişi Başı Pide Menü Fiyatı : 100.00 TL

Bakliyat Menü :

Mercimek Çorba, Kuru Fasulye veya Nohut, Mevsim Salata, Tulumba Tatlısı, Ayran, Ekmek

Kişi Başı Bakliyat Menü Fiyatı : 100.00 TL

Tavuk Döner Menü 

 Tavuk Döner, Pirinç Pilavı, Mevsim Salata, Tulumba Tatlısı, Ayran, Ekmek

 Kişi Başı Tavuk Döner Menü Fiyatı : 100.00 TL

İLETİŞİM:

0533 427 69 03  (7/24)

0312 278 15 35

 info@doyumyemek.com

İstasyon Mah. 2349 Sok. No: 10  Etimesgut / ANKARA